Po roce adventní pozdrav :)

4. 12 2016 | 17.37

 ... vítám všechny, kteří přesto, že téměř rok zůstal bez aktualizace, zavítají na tento blog :-)

Pamatujete si na tu puberťačku, která začala před skoro deseti lety psát blog o tom, jaké to je, když se musí náctiletá holka vyrovnávat s diagnozou dětská mozková obrna?

Vzpomínáte si, jak si  jednoho dne rozhořčeně dupla a odletěla do Egypta na jedinečnou a skvělou léčbu, která změnila její stav o tisíc procent k lepšímu? Určitě ano, mnozí z Vás jí k tomu pomohli.

Vybavuje se Vám její cesta za vysněným studiem a překážky, které jí byly stavěny do cesty? V její paměti jsou stále ještě čerstvé.

Ale i když nedostala šanci studovat fyzioterapii, dnes věří, že všechno je tak, jak má být - a že je to tak správně.

Jsem to pořád já ... a dnes moc šťastná.

Před více než rokem jsem díky všestranné pomoci mnoha skvělých lidí odletěla do Dánska na kurz jógy pro děti s postižením. Co následovalo, jsem naprosto nečekala. Po mém příletu domů se strhla lavina žádostí od rodičů dětí s postižením. Chtěli jógu cvičit.

Chtějí jógu cvičit stále. A protože jsem jedinou certifikovanou instruktorkou jógy pro děti s postižením v Česku i na Slovensku, mám tak spoustu práce. Za sebou letos mnoho týdnů úžasných lekcí, v péči kolem šedesáti dětí, odvedené naprosto skvělé přednášky pro laiky i odborníky, minulý měsíc jsem se vrátila z dalších kurzů jógy a každý měsíc přibude do pokladničky mého vzdělání nějaká cenná škola či zkušenost.

Můj sen se stává skutečností.

 

Tady adresář, kde (a jak) mě najdete :-)

Moje pracovní stránky - www.terapie-petra.cz

Moje stránky na Facebooku: www.facebook.com/terapiepetra/

.....

Na dnešní večer posílám záznam z páteční přednášky o józe pro děti s postižením v Brně. Bylo mi velkou ctí a potěšením :-)

Přeji Vám ze srdce krásný a nadějeplný čas adventní :-)